All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  در باره ما

   پیشینه ی سیتلکام

  هیئت مدیره شرکت سیتلکام با پشتوانه ی بیش از 22 سال فعالیت در بازار فناوری اطلاعات تصمیم به احداث شرکت سیتلکام در سال 1396 گرفتند.

  فعالیت خود را با واردات معتبر ترین برندهای جهانی در زمینه گوشی همراه،تبلت،ساعت هوشمند،هندزفری و.....

  به بازار ایران و توزیع آن در سراسر کشور آغاز کرد.

   

   

  بیشتر بدانید:

  نتایج فعالیت سیتلکام در این حوزه بسیار درخشان بوده و ظرف مدت 3سال سهم بزرگی از بازار ( ICT) را در زمینه فروش گوشی های همراه بدست آورده و به یکی از سرشناس ترین و موفق ترین فعالان بازار (ICT) ایران تبدیل شد.

  برحسب تجربه و پیشینه فعالیت در این امور، شرکت توانست نوسانات و چرخش های بازار را شناسایی و متناسب با نوسانات و فراز و نشیب های بازار تصمیمات راهبردی مناسبی را اخذ نماید.

  هم اکنون این شرکت نمایندگی فروش 6 برند اپل، سامسونگ، شیائومی، نوکیا، هوآوی، ال جی را در اختیار دارد.

   

  چرا سیتلکام را انتخاب کنیم؟

  1_تنوع در سبد کالا و محصولات:

  بیشترین و متنوع ترین محصولات را در اختیار شما قرار می دهد و از آنجائیکه با شش برند مختلف همکاری دارد متنوع ترین کالاها را در اختیار شما قرار میدهد و خواسته های بسیاری از مشتریان را برآورده میکند.

  2_کالای قانونی:

  سیتلکام کلیه محصولات را از مبانی قانونی کشور و با پرداخت کامل عوارض وارد کرده و با خرید کالاهای قانونی از تبعات کالای قاچاق مصون خواهید بود.

  3_سهولت در بررسی صحت اصالت کالا:

  با خرید از ما به راحتی میتوانید در سامانه رهگیری کالای وارداتی گمرک ایران اصالت کالا را بررسی کنید و از مشکلات مربوط به کالای قاچاق در امان باشید .

  4_فاکتور رسمی:

  با خرید ازفروشگاه اینترنتی سیتلکام به دلیل مشخص و قانونی بودن خرید شما، برای ارائه فاکتور رسمی به اصناف و اتحادیه ها در حین بازدید از فروشگاه شما، مشکلی نخواهیم داشت.

  5_استاندارد:

  تمام کالاهای موجود در سیتلکام مورد تایید سازمان استاندارد قرارگرفته و با خرید از ما از تبعات فروش کالاهای غیر استاندارد

  در امان باشید و میزان شکایات به کمترین میزان خود خواهد رسید.