در حال بارگزاری ...

پیشینه ی سی تلکام

هیئت مدیره شرکت سی تلکام با پشتوانه ی بیش از 22 سال فعالیت در بازار فناوری اطلاعات تصمیم به احداث شرکت سی تلکام در سال 1396 گرفتند.

فعالیت خود را با واردات معتبر ترین برندهای جهانی در زمینه گوشی همراه،تبلت،ساعت هوشمند،هندزفری و.....

به بازار ایران و توزیع آن در سراسر کشور آغاز کرد.

 

 

بیشتر بدانید:

نتایج فعالیت سی تلکام در این حوزه بسیار درخشان بوده و ظرف مدت 3سال سهم بزرگی از بازار ( ICT) را در زمینه فروش گوشی های همراه بدست آورده و به یکی از سرشناس ترین و موفق ترین فعالان بازار (ICT) ایران تبدیل شد.

ICT:

فناوری اطلاعات و ارتباطات به ‌اختصار فاوا یا ICT عبارتی است که دربرگیرنده تمام فناوری های پیشرفته ‌، نحوه ‌ارتباط وانتقال داده ‌ها درسامانه ‌های ارتباطی است.
این‌سامانه می تواند یک شبکه مخابراتی، چندین کامپیوتر مرتبط با هم ومتصل به ‌شبکه مخابراتی، اینترنت وهمچنین برنامه ‌های استفاده ‌شدهدرآنها باشد.
به مجموعه سخت افزار، نرم افزار، شبکه و صنایع مرتبط به آنان ، فناوری اطلاعات ( IT ) گفته می شد اما در فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید و محدودیت بر جنبۀ ارتباطی می باشد، به ‌گونه ‌ای که فناوری اطلاعات بدون وجود آن امکان ارائه سرویس ها و خدمات را ندارد .

فناوری اطلاعات ‌و ارتباطات، بدون شک تحولات گسترده ‌ای را در تمامی عرصه ‌های اجتماعی و اقتصادی بشریت به دنبال داشته و تأثیر آن بر جوامع بشری به ‌گونه ‌ای است که جهان امروز به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جامعه اطلاعاتی می باشد.

گستردگی کاربرد و تأثیرات آن در ابعاد مختلف زندگی امروزی و آینده جوامع بشری به یکی از مهمترین مباحث روز جهان مبدل شده و توجه بسیاری از کشورهای جهان و مجامع علمی معتبر را به خود معطوف کرده است در نتیجه نقش ICT در توسعه و افزایش کارایی دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تجارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم فناوری اطلاعات و ارتباطات مورد تاکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره ‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده ‌اند.

خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات و یا اطلاعات از طریق شبکه ‌های رایانه ‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده است.

برحسب تجربه و پیشینه فعالیت در این امور، شرکت توانست نوسانات و چرخش های بازار را شناسایی و متناسب با نوسانات و فراز و نشیب های بازار تصمیمات راهبردی مناسبی را اخذ نماید.

هم اکنون این شرکت نمایندگی فروش 6 برند اپل، سامسونگ، شیائومی، نوکیا، هوآوی، ال جی را در اختیار دارد.

 

چرا سی تلکام را انتخاب کنیم؟

1_تنوع در سبد کالا و محصولات:

بیشترین و متنوع ترین محصولات را در اختیار شما قرار می دهد و از آنجائیکه با شش برند مختلف همکاری دارد متنوع ترین کالاها را در اختیار شما قرار میدهد و خواسته های بسیاری از مشتریان را برآورده میکند.

2_کالای قانونی:

سی تلکام کلیه محصولات را از مبانی قانونی کشور و با پرداخت کامل عوارض وارد کرده و با خرید کالاهای قانونی از تبعات کالای قاچاق مصون خواهید بود.

3_سهولت در بررسی صحت اصالت کالا:

با خرید از ما به راحتی میتوانید در سامانه رهگیری کالای وارداتی گمرک ایران اصالت کالا را بررسی کنید و از مشکلات مربوط به کالای قاچاق در امان باشید .

4_فاکتور رسمی:

با خرید ازفروشگاه اینترنتی سی تلکام به دلیل مشخص و قانونی بودن خرید شما، برای ارائه فاکتور رسمی به اصناف و اتحادیه ها در حین بازدید از فروشگاه شما، مشکلی نخواهیم داشت.

5_استاندارد:

تمام کالاهای موجود در سی تلکام مورد تایید سازمان استاندارد قرارگرفته و با خرید از ما از تبعات فروش کالاهای غیر استاندارد

در امان باشید و میزان شکایات به کمترین میزان خود خواهد رسید.

دسته بندی ها
کالای دیجیتال