در حال بارگزاری ...

پیشگفتار :

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما فروشگاه اینترنتی سی تلکام تمام سعی و تلاش خود را در جهت بالا بردن رضایت مشتریان عزیز وبهبود و هدفمندی فروش و خدمات پس از آن به کار میگیرد امیدوارم با همکاری شما عزیزان و رعایت تمام قوانین و ضوابط در جهت رسیدن بالاترین سطح رضایتمندی گام برداریم.

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی سی تلکام

کلیه کاربرانی که قصد خرید از سایت سی تلکام را دارند، باید مفاد توافق نامه ذیل را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سیتلکام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سیتلکام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

عضویت در سایت فروشگاهی سی تلکام به منزله مطالعه و قبول توافق نامه مذکور از جانب کاربر است.


مفاد توافق نامه:
بند 1
کاربران مهمان برای عضویت در سایت سی تلکام باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. برای عضویت ابتدا شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و سپس بر روی فیلد ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام، نام خانوادگی، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی و تاریخ تولد خود،جنسیت، کارت ملی فرآیند عضویت را کامل نمایید.

  • تبصره 1:کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح وارد نماید. مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات درخواستی بر عهده کاربر خواهد بود.

بند 2
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد.
• بازدید و انتخاب کالا از فروشگاه اینترنتی سی تلکام
• پرداخت مبلغ تعیین شده برای کالای مورد نظر از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین توسط خریدار
• ارسال رسید کالا در قالب ایمیل، و ... به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه وارد شده کاربر
• ارسال کالا توسط شرکت سی تلکام توسط پست

• تبصره 1:چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی وآپلود عکس کارت ملی اشتباه … اقدام به خرید نماید و موضوع مشخص شود، مدیریت سی تلکام حق دارد سفارش را باطل کند.
• تبصره 2: هزینه پست برعهده خریدار خواهد بود.

بند 3:
کلیه کالاهای فروشگاه آنلاین سی تلکام دارای مجوز رسمی است. استفاده از نام سی تلکام برای فروش این کالاها در سایر سایت ها و فضاهای مجازی دارای پیگرد قانونی می باشد.

بند 4:
سیتلکام اطلاعات زیر را به منظور آگاهی بیشتر کاربران درباره کالاهای موردنظرشان در اختیار آنان قرار می دهد:
• مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی کالا
• تعیین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است
• مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند 5:
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدیریت سیتلکام به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود.

بند 6:
کاربران نباید در سایت مطالبی را بگذارد که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر نمایند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر، حق استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین سی تلکام را از دست می دهد.

دسته بندی ها
کالای دیجیتال