Search

سوالات متداول

توضیحاتی در مورد فعال سازی گوشی های اپل

برای فعال سازی گوشی در طرح رجیستری کاربر باید کد دستوری ستاره 7777 مربع (سامانه همتا) را شماره گیری کند. سپس در منوی باز شده گزینه 2 (فعال سازی) را انتخاب کند و شماره 15 رقمی IMEI  (روی جعبه گوشی درج شده یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری ستاره مربع صفر شش مربع قابل مشاهده است)را بدون هیچ گونه علامت اضافی وارد کند.سپس کاربر باید شماره سیم کارت را وارد کند.

پس از آن باید کد فعال سازی وارد شود(این کد یک عدد 6 رقمی است که روی کارت گارانتی درج شده و باید هنگام خرید از فروشنده دریافت کند) پس از طی این مراحل پیغامی برای مشترک نمایش داده می شود. این پیغام حاوی شماره IMEI و شماره سیم کارتی است که برای این گوشی فعال شده است.

اگر شناسهو سیم کارت مورد تایید کاربر است باید گزینه 1 را وارد و تایید کند.

در نهایت پیغامی مبنی بر فعال سازی موفق در طرح رجیستری نمایش داده خواهد شد و عملیات رجیستری کردن گوشی با موفقیت انجام شده است. این پیغام در یک پیامک نیز به اطلاع کاربر رسانده می شود.

تذکر مهم : لازم به یادآوری است زمان مورد نیاز برای ثبت سریالهای جدید در طرح رجیستری معمولا 3 الی 5 روز کاری به طول می انجامد  بنابراین در صورتیکه گوشی را از مراجع معتبر تهیه فرموده باشید و کارت گارانتی را از فروشنده دریافت نموده باشید می توانید در سایت رسمی شرکت (ctelecom.ir) بلافاصله پس از خرید نسبت به  فعالسازی گارانتی (با ثبت نام در وب سایت)و اعتبار ورود قانونی گوشی به کشور اطمینان حاصل فرمایید.

به منظور مشارکت در باشگاه مشتریان سی تلکام می توانید نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09355290000 ارسال نمایید تا در جشنواره های آتی سی تلکام مشارکت نمایید

Filters
Sort
display